Warsztaty w Dąbkach okiem uczestników

Warsztaty w Dąbkach okiem uczestników

Zapraszamy Was na krótką relację z warsztatów wyjazdowych „Kultura w dialogu pokoleń” dofinansowanych ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

„Były to warsztaty dla dzieci i młodzieży, osób aktywnych, lubiących zajęcia mobilne. Czas pobytu został wykorzystany maksymalnie. Uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych, tanecznych, filmowo-fotograficznych, zajęciach sportowych i codziennej bardzo intensywnej porannej gimnastyce.

Ośrodek, w którym przebywaliśmy, posiadał doskonałe warunki do realizacji naszych zadań: boiska, ścieżka zdrowia, sale odpowiednio obszerne, las za płotem, bardzo blisko plaża i cel naszych częstych spacerów – jezioro. To wszystko nas inspirowało.

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji: dyskoteki, karaoke, rejs statkiem po jeziorze, podchody. Na zakończenie zorganizowaliśmy wystawę naszych prac plastycznych oraz pokaz grupy

Z przygód niezaplanowanych wspominamy nocne polowanie na pająka-giganta w pokoju Janka, zagubienie Weroniki, a przede wszystkim wielka uroczystość – 18-te urodziny Konrada z tortem, zakończone wieczorem na plaży, gdzie wypuściliśmy w niebo 18 (a może i więcej…) lampionów szczęścia z naszymi życzeniami !

Humory zawsze nam dopisywały, a to dzięki zawsze uśmiechniętej Ani i Marii (dziewczyny o magicznych umiejętnościach), oraz Józkowi (spec od sportu) i Piotrowi (spec od karaoke i nasz DJ).

Jest co wspominać…………………”

Zosia i Janek

 

 

 

 

Projekt „Kultura w dialogu pokoleń” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Projekt „Wypoczynek dzieci i młodzieży – kultura w dialogu pokoleń” jest dofinansowany przez Miasto Bielsko-Biała.