Single Blog Title

This is a single blog caption

Sport bez barier…

plakat wojew.

Od 1 lipca do 31 grudnia 2017 Stowarzyszenie realizuje projekt sportowy dofinansowany przez Wojewodę Śląskiego w ramach Programu Współpracy Wojewody Śląskiego z Podmiotami Niepublicznymi w zakresie Pomocy Społecznej na lata 2016-2020 (rodzaj zadania: Wspieranie działań mających na celu wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych, ich społecznej integracji oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych i ich rodzin).

 

Loga-zestaw

Program jest adresowany do rodzin z województwa śląskiego z dzieckiem z niepełnosprawnością.

W ramach zadania odbył się
– obóz sportowy w Ośrodku  doskonale przygotowanym do organizacji obozów sportowych. Bogate zaplecze rekreacyjne dało duże możliwości przeprowadzania zajęć edukacyjnych i sportowych.

Do naszej dyspozycji było: boisko do siatkówki j, boisko do piłki nożnej , stoły do gry w ping-ponga, wypożyczalnia rowerów . Dodatkowo, wewnątrz budynków mieściło się kilka sporych świetlic, idealnie nadających się do zajęć gimnastycznych i tanecznych.

Ośrodek znajdował się w centrum miejscowości, w zacisznym, otoczonym lasem miejscu. Odległość do plaży to zaledwie 100 metrów. DIUNA to zatem wymarzone miejsce na zorganizowanie obozu sportowego nad morzem.

-zajęcia z Nordic Walking.

Zapraszamy do galerii.