Kultura dla Ady

Celem projektu „Kultura dla ADY” jest zaangażowanie dzieci niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz przedstawicieli lokalnego środowiska do aktywnego uczestnictwa w programie kulturalno-artystycznych wydarzeń.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dzięki projektowi „Kultura dla Ady” uczestnicy mogą odkrywać uroki filmu, fotografii, malarstwa, muzyki i tańca, a to wszystko w niezwykłej nadmorskiej scenerii! Projekt jest skierowany nie tylko do osób niepełnosprawnych, ale także do ich opiekunów. Na każdy zajęciach uczestnicy poznają teorię i praktykę. W trakcie warsztatów zarówno osoby niepełnosprawne, jak i ich opiekunowie wspólnie tworzą prace plastyczne, filmy i fotografie, śpiewają i tańczą, a co najważniejsze kultura zaczyna być im bliska.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z pierwszych dni naszych warsztatów.

Zapraszamy do galerii zdjęć z kolejnych dni zajęć.

25.11.2015 r. w Książnicy Beskidzkiej odbył się wernisaż wystawy „KULTURA DLA ADY”, w czasie którego pokazaliśmy jak piękne prace stworzyliśmy podczas warsztatów wyjazdowych. 

Celem warsztatów było zaangażowanie dzieci niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz przedstawicieli lokalnego środowiska do aktywnego uczestnictwa w programie kulturalno-artystycznych wydarzeń.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.