Obóz sportowy w Zwardoniu

Obóz sportowy w Zwardoniu

Od 4 do 10 lutego gościliśmy w Zwardoniu na obozie sportowym. Jak każdy nasz wyjazd, taki ten obfitował w wiele atrakcji. Śnieg dopisał, więc wyjazd zdominowały sporty zimowe, ale nie tylko – nasze dni wypełnione były różnymi aktywnościami:

  • nartami
  • sankami i zabawami na śniegu
  • pływaniem
  • aerobikiem w wodzie

Ale to nie wszystko – czekały na nas również zajęcia plastyczne, dyskoteka, wycieczka na Słowację, sesja zdjęciowa, a to wszystko w scenerii urokliwego Zwardonia.

NARTY

Trener grupy – Pani Jola. Grupa narciarzy trenuje, pokonuje wszelkie trudności.

Finał: slalom na Rachowcu, konkurencja zakończona wręczeniem medali.

SANKI I ZABAWY NA ŚNIEGU

Pomysły i inspiracje – domena pań Bożenki i Basi. Sanki i wszelkie ślizgacze były wyzwaniem dla najodważniejszych, nie raz zakończone lądowaniem w śnieżnej zaspie.

To też zimowe grillowanie i śnieżny człowiek, nasz bałwan, śnieżne bitwy i białe szaleństwa.

 

PŁYWANIE

Basen – zawsze przyciąga wszystkich. Ćwiczenia i zabawy w wodzie pod okiem pań Joli i Bożenki, zakończone oczywiście zawodami i nagrodami.

 

AEROBIK W WODZIE

Troszczymy się również o dobrą formę naszych rodziców i opiekunów. Aerobik w wodzie miał swoich wiernych uczestników. A na efekty końcowe – poczekamy, zobaczymy…

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE I DYSKOTEKA

Zajęcia grupowe – cuda stwarzane pod okiem pani Bożenki. Najwięcej emocji dostarczyły doświadczenia fizyczne, czyli „czary-mary” z wodą, mlekiem, oliwą, płynem do naczyń i farbami

 

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ

Słowacja – granica państwa przebiegała parę kroków za naszym ośrodkiem. To okazja do poznania naszych sąsiadów, wioski Skalite z ciekawym skansenem, pełnym starego sprzętu rolniczego, bardzo dla nas tajemniczego!

 

SESJA ZDJĘCIOWA

W plenerze, w zimowej scenerii – sesja wyjątkowa.  Autorzy i modele – wszyscy zadowoleni.

 

UROKI ZWARDONIA

„Smakowanie” zimy w Zwardoniu. Krajobraz bajkowy – wszystko śnieżnobiałe, kapliczki górskie przyprószone śniegiem, nasz ośrodek idealnie wpisany w ten piękny krajobraz.

 

Tekst: Zofia Gajewska

Zdjęcia: Bożena Nąckiewicz, Barbara Sikora, Weronika Krajewska, Zofia Gajewska