Single Blog Title

This is a single blog caption

Moc z drużyną ADY -obóz II

Kolejne wakacje dobiegły końca … nastroje już nie najlepsze. Można je zmienić  na pozytywne, wystarczy tylko zajrzeć na galerię zdjęć z obozu sportowego  w Darłówku w dniach 12-26.08.2019 roku i poczytać relacje części uczestników.  Zapraszam !!!

„W Darłówku nasz obóz sportowy był  ,Każdy z nas ćwiczył ze wszystkich sił!

Rano slow jogging, rozruch i marsz, wieczór spacerek lub dyskoteka, rozruszał Piotrek każdego człeka!

Była siatkówka i koszykówka, tenis stołowy i mecz piłkowy.

Na plaży zabaw przeróżnych wiele, masa radości w duszy i w ciele!

Pogoda znów była dla nas łaskawa, opaliły się pięknie nasze blade ciała.

DIUNA gościła serdecznie nas, w podziękowaniu kłaniamy się w pas!

Bawił się każdy: stary i młody, tak, tylko z ADĄ obóz sportowy!!!

My poetami nie jesteśmy wcale,, ale bawiliśmy się doskonale:)))

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym przedsięwzięciu:) Sordylowie

„Dwa tygodnie z naszymi Paniami:  Kasią, Jolą,  Martą i Basią były tak fajne, że szybko minął czas, a my wróciliśmy bardzo opaleni. Spędzaliśmy czad bardzo aktywnie, więc nie było czasu żeby się nudzić. Na obozie było wiele atrakcji: kije, dwa ognie,  ćwiczenia na kręgosłup z Panią Kasią, zajęcia taneczne, turniej tenisa stołowego, spacery. Najlepszą rzeczą były podchody. Oczywiście nie zabrakło tez pływania w morzu i oraz bitwy na woreczki wypełnione wodą , która to była  najlepsza atrakcją dla nas wszystkich. Mięliśmy też grupę siatkarzy, grało się wspaniale. Sędzią przeważnie była Pani Jola. Na zakończenie naszego turnusu było ognisko…”

Weronika

„Turnus z Adą bardzo udany. Spędzony bardzo aktywnie przez zorganizowane zajęcia sportowe. Miła atmosfera i wspaniali uczestnicy turnusu sprawili że był to dla nas bardzo przyjemnie spędzony czas. Ośrodek, wyżywienie i cała organizacja na „5 z +”. Pogoda również była chyba dla nas zamówiona. Dziękujemy kierownikowi obozu za doskonałą informację i organizację. My rodzice i nasze dzieci przyjechaliśmy  zadowoleni i wypoczęci  J „

Basia

To relacja z drugiego  obozu sportowego w Darłowie, a wszystko to działo się dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki i Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

msit           BB_logo-600x459