Maraton Pływacki „Płyniemy do Rzymu” - zapisy

Maraton Pływacki „Płyniemy do Rzymu” – zapisy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Integracyjnym 24-godzinnym Maratonie Pływackim „Płyniemy do Rzymu” edycja I, który odbędzie się 25 i 26 kwietnia 2015 r. na basenie „Troclik”. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę (25 kwietnia) o godz.15.45, a zakończy w niedzielę o godz. 16.00. Zakładamy, że w Maratonie weźmie udział 600 uczestników, którzy pokonają w ciągu 24 godzin dystans 300 km. Obsługą wydarzenia zajmie się co najmniej 60 wolontariuszy.

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich miłośników pływania – niezależnie od wieku, stanu zdrowia, szkoły, czy miejsca pracy. Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół, klubów sportowych i organizacji pozarządowych. Szczególne zaproszenie kierujemy do osób z niepełnosprawnością, które mogą płynąć ze sprzętem lub w towarzystwie opiekuna-asystenta.

Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne, grupowe i rodzinne – prosimy o zapoznanie się regulaminem oraz poniższymi załącznikami. Organizatorami maratonu są: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski „ADA” , Klub Olimpiad Specjalnych „ADA”, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pływalnia „Troclik”, Zespół Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego, Zespół Szkół Plastycznych oraz Firma Avio Aero GE Aviation Business.

Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Maratonu „Płyniemy do Rzymu”MARATON-PŁYNIEMY-DO-RZYMU-Regulamin.docMARATON-PŁYNIEMY-DO-RZYMU-Regulamin.pdf

Po zapoznaniu z Regulaminem prosimy o uzupełnienie poniższego załącznika, a następnie przesłanie go do 13 kwietnia 2015 r. na adres: rafal.pasternak@bbosir.bielsko.pl.

Załącznik nr 1_Karta zgłoszeniowa

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko za zgodą opiekuna: Zgodna na udział w Maratonie osób niepełnoletnich.

Każda z osób chcących wziąć udział w Maratonie musi potwierdzić, że zapoznała się z regulaminem: Potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem Maratonu.  

ZAPRASZAMY!