Single Blog Title

This is a single blog caption

Majówka 2018

Wydarzenie to wpisało się już na stałe w kalendarium naszego Stowarzyszenia. Już 6-ty raz z inicjatywy naszej  Ani, mamy Marysi, spotkaliśmy się w Kozach ,,U Panienki”. W tym roku był to wyjątkowy dzień, potrójne święto: nasza coroczna majówka, Dzień Matki oraz okazja, aby we wspólnym gronie uczcić 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości Polski.

Piękny, słoneczny dzień, świat ubrany na zielono, a przez nas dodatkowo ubarwiony flagami biało-czerwonymi i biało-niebieskimi – sceneria bajkowa.

Rozpoczęcie naszego świętowania w leśnej kaplicy razem z ks. Zygmuntem Mizią , a ciąg dalszy w skansenie u dr Stanisława Ptaka.

Dzień kolorowy, wesoły i radosny z  niespodziankami :specjalny ,,tron” dla  naszych Mam i zdjęcie rodzinne w prezencie, torba-niespodzianka dla wszystkich Mam od firmy EkaMedica, specjalne piosenki o mamach od naszego DJ Piotra, indywidualne życzenia od dzieci oraz nauka wyrazu ,,mama” w 16-tu językach !

Ten nasz majowy dzień uświetniliśmy wspólnym tańcem poloneza z elementami  biało-czerwonymi oraz  wspólnym  śpiewem pieśni patriotycznych .

Było wszystko, i dla ducha i dla ciała. Trudno nie wspomnieć o pysznym jedzeniu, które na łonie natury smakuje specyficznie.

Zdjęcia w galerii obrazują wydarzenia i nastrój tego dnia – zapraszamy do oglądnięcia.

Podziękowania dla wszystkich organizatorów i darczyńców.

Do zobaczenia za rok !

/ZG/

Zadanie dofinansowane ze środków MR,P i PS w ramach projektu „Wi(e)dzieć wiecej”

logo-asos-e1439458853666