Lato 2012

Lato 2012

Podczas wakacji Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski „ADA” zorganizowało 2 dwutygodniowe integracyjne obozy sportowe w Jaworzynce i Łazach, oraz turnus rehabilitacyjny w Chłopach.

Jaworzynka 13-27.07.12r.

Nadeszły upragnione wakacje. Wszyscy czekaliśmy na nie cały rok, by znów spotkać się w Jaworzynce. Ale frajda dla dużych i małych – malowanie palcami.

Chłopy 31.07.12

Po długiej podróży dotarliśmy nad morze. Zaczęliśmy szumnie od osiemnastych urodzin Marysi. Nawet Asia z Tomkiem byli w świetnym nastroju. Czas upływał nam podczas zabaw, kąpieli słonecznych i morskich. Dotarliśmy też do Kołobrzegu i płynęliśmy okrętem – każdy chciał być kapitanem. Skończył się turnus, zostały miłe wspomnienia. Spotkamy się znów za rok.

Medugorje

W tym roku również udaliśmy się na pielgrzymkę do Medugorje w dn.01-07.09.12r. Zwiedziliśmy Split, Mostar, zażywaliśmy również kąpieli morskich i słonecznych nad Adriatykiem. Medugorje to szczególne miejsce pielgrzymowania i skupienia na międzynarodowych nabożeństwach, i Adoracji. Część grupy weszła na Górę Objawień i Drogę Krzyżową – Kriżowac. Wejście po skałach stromo pod górę było bardzo trudne, zwłaszcza, że wcześniej była burza i padał deszcz. Pełni wrażeń i przeżyć w sferze duchowej wróciliśmy do kraju. Zapraszamy do galerii zdjęć.