Single Blog Title

This is a single blog caption

Dzień Seniora – relacja

Dzień Seniora

W czwartek, 14 listopada, obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora.

My obchodziliśmy  go w niedziele 17 listopada br. uroczystą Mszą Świętą w intencji seniorów w kościele pw.Chrystusa Króla na Leszczynach, oprawę muzyczna zapewnił  zespół „Maliniorze” z Brennej. Przy herbacie i poczęstunku odbyło się wiele rozmów w przyjaznej atmosferze.

– To bardzo ważne święto i doskonała okazja do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia, a sama emerytura to najlepszy czas, by w końcu skupić się na sobie, swoich potrzebach i pasjach

– W interesie nas wszystkich jest to, by osoby starsze, szczególnie samotne, nie czuły się zapomniane i dyskryminowane. Mądrość i doświadczenie życiowe, jakimi dysponują, to wartości absolutnie nie do przecenienia. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora życzymy Wam, drodzy Seniorzy, dużo uśmiechu, wszelkiej pomyślności i radości z tego pięknego czasu, jakim jest wiek dojrzały. Życzymy Wam, byście mieli czas dla siebie i swoich pasji. Widzimy, że właśnie na emeryturze odkrywacie w sobie talent malarski, kulinarny i wiele innych.

Dzień Seniora zorganizowany w ramach projektu: „Jeszcze w zielone gramy…” dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

logo-asos-e1439458853666